Jah Love Sound System in session // 26.09.2015 // Warszawa

JL in session 26.09Zapraszamy na pierwszą indoorową sesję z udziałem systemu nagłośnieniowego JAH LOVE. Kontynuując tradycję sprzed wakacji, organizujemy na warszawskim skłocie Przychodnia spotkanie kultury soundsystemowej i muzyki DUB/RAGGAMUFIIN/DIGITAL. Stawiamy na niezależność i samoorganizację. Celem tej imprezy jest prezentacja kultury, która swoje korzenie ma na małej karaibskiej wyspie- Jamajce. Nie znajdziecie u nas pogoni za zyskiem, nieprzyjemnej ochrony czy wszechobecnego nakłaniania do konsumpcji. Skłot jest przestrzenią, nad którą wspólnie panujemy. Możemy tam realizować pomysły, które w klubie byłyby nie do zrobienia. To miejsce tworzymy razem: my i Wy. To od nas zależy, jak będą wyglądały imprezy JAH LOVE SOUNDSYSTEM IN SESSION.
Wpadnijcie i postawcie na niezależność!
Wspierajcie lokalny soundsystem!

Za wybór winylowej amunicji tego wieczoru odpowiedzialna będzie ekipa związana z stołecznym Jah Love sound system . U ich boku swoje deejayskie* umiejętności zaprezentują:
~~ DHS // Pandadread Soundsystem
~~ Liper // Roots Melody Soundsystem
~~ Fritz
~~ Fifo Samaritan
~~ Kajka i Ras Borozi

Na puzonie natomiast wystąpi
~~ Kaspa Izaac

*Nawijacz, bo tak po polsku nazywa się deejaya. To ten, który ujeżdża różne riddimy, ma za zadanie freestylować i śpiewać teksty swoich szlagierów, na zupełnie nieznanych sobie, często granych tylko przez dany soundsystem, ekskluzywnych wersjach różnych rytmów. Poza warstwą liryczną czy umiejętnościami wokalnymi liczy się jego kreatywność i więź, którą jest w stanie nawiązać z publiką.

Podczas imprezy czekać na was będzie pyszny wegański katering przygotowany przez ekipę Food Not Bombs Warszawa. Pamiętajcie aby przyjść głodni, ponieważ cały zysk z sprzedanych posiłków zostanie przekazany na jedzenia dla potrzebujących.

Kiedy? 26.09.2015
Gdzie? Przychodnia Skłot,
Dokładniej? ul. Skorupki 6a Warszawa
Wjazd? 15 pln
O której start? 22:05
FB: https://www.facebook.com/events/115855475430871/
—————————————————————————–
Zapraszamy wszystkich bez względu na płeć, kolor skóry, orientację seksualną, poglądy polityczne czy przynależność narodową!

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted