Dub Center #7 – Rise Up! meets Jah Love Sound System // 09.10.2015 // Warszawa

riseupZapraszamy na 7 imprezę firmowaną nazwą DUB CENTER. Na tym autorskim cyklu imprez z muzyką reggae i dub stawiamy na najlepszą winylową selekcję i potężną dawkę basu. Nie ma kompromisów! Zapraszamy na pierwszą odsłonę imprezy w stylu sound2sound. Dawno nie było tego w stolicy. W klubie, naprzeciw siebie rozstawią swoje soundsystemy* dwie różne ekipy: stołeczny JAH LOVE i ich specjalni goście prosto z Częstochowy, czyli RISE UP! Każda zagra w swoim własnym autorskim stylu i zaprezentuje to, co najbardziej kocha w muzyce dub.

Przybywajcie tłumnie! Powiedzcie znajomym, rodzinie i przyjaciołom o 7 edycji DUB CENTER. Tego nie można przegapić! To od Was zależy, czy imprezy typu Sound2Sound zagoszczą na stałe nad Wisłą.

Kiedy: 9 października 2015
Gdzie: SDQ / Burakowska 12, Warszawa
O której: 22.05
Wjazd: 10/15 pln

Podczas imprezy czekać na Was będzie pyszny wegański catering przygotowany przez ekipę Food Not Bombs Warszawa. Pamiętajcie, aby przyjść głodni, ponieważ cały zysk ze sprzedanych posiłków zostanie przekazany na jedzenie dla potrzebujących.

*Soundsystem to przenośny zestaw nagłośnieniowy, czyli – głośniki, kable, wzmacniacze, procesory, efekty oraz ludzie – technicy, muzycy, wokaliści i selektorzy, którzy łącząc wcześniej wymienione elementy, potrafią dostarczyć ludziom masę rozrywki i zabawy. Kultura soundsystemowa wywodzi się z Jamajki, następnie dzięki imigrantom zaczęła rozprzestrzeniać się po Wielkiej Brytanii i całej Europie. Posiadanie soundsystemu sprawia, że artysta czuje się niezależny, może organizować imprezy w dowolnym miejscu i czasie. To on dba o jakość dźwięku i przekazu, w myśl zasady: JAH MUSIC MUST BE PLAYED LOUD.

—————————————————————————–
Zapraszamy wszystkich bez względu na płeć, kolor skóry, orientację seksualną, poglądy polityczne, czy przynależność narodową!

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted