[Impreza] Bass Station #6 / 16.06.2017 / Kraków

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na kolejną odsłonę BS, która tym razem odbędzie się pod szyldem ciężkiego french-dubu.

Gościem szóstej edycji będzie Julien aka Corpo Warrior. Jest to francuski producent, założyciel labelu Musical Records i kolektywu Musical Warryah’s, pod którą to nazwą ukazuje się jego muzyka.
Wydawał ją też m.in. włoski label „Dub-o-matic Records”, czy
„Da1yah Carve’up !!!”, nakładem którego ukazał się w 2016 limitowany, dwunastocalowy singiel „King Steppa”. Jest on też członkiem I-Skankers Soundsystem z Rennes, skąd pochodzi i w którym na codzień działa.
Podczas kilkugodzinnego seta spodziewać się zatem można niewydanych do tej pory numerów oraz niezliczonych dubplate mixów. Wszystko w niepowtarzalnym stylu łączącym fancuskie, energetyczne steppa i ciężki medytacyjny kilmat rodem z UK lat 90′.

Odpowiedni warm up zapewni znany krakowskiej (i nie tylko) publice Bart Herbsman, a o poranne wibracje zatroszczą się C2F.

Zapraszamy tym bardziej, iż jest to ostatnia edycja przed wakacyjno-festiwalową przerwą, a Julien pojawi się na pierwszej i jedynej w tym czasie imprezie w polsce. Dajcie więc znać znajomym i przyjdźcie zobaczyć co tym razem przygotujemy dla Was w Warsztatowej przestrzeni 😉
__________________________________________________________
Zagrają:
– MUSICAL WARRYAH’S [FR]
– Bart Herbsman [krk]
– Connection to Foundations [krk]
__________________________________________________________

Muzyka:

https://soundcloud.com/musicalwarryahs

__________________________________________________________

ROOTS | DUB | STEPPA | SPIRITUAL BASS MUSIC

Warsztat, Zabłocie 6A, Kraków
start: 22:00
wstęp: 20pln

Powered by Dubseed Sound System (6 scoops @ big venue)

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted