SmokeDaCrackOFF “Rub’a’Dubwise”

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy objęte przez nas patronatem wydawnictwo SmokeDaCrackOFF „Rub’a’Dubwise”.

Oddajemy w Wasze ręce świeżą energię płynącą z serca Krakowa – 5 traków wypełnionych po brzegi basem i dubem oraz junglowo dubwise’owy remix w wykonaniu Kwazara i Swima do tanecznego szaleństwa. SmokeDaCrackOFF to oryginalny rub’a’dub doświadczonego producenta Piotra Krakowskiego w połączeniu z porywającymi wokalami Kasi Malendy i Mc Kinga. Nad całym projektem czuwa czwarty członek zespołu – selektor Smokesystem. Wszystkie utwory zostały zarejestrowane w zaciszu studia Piotra Krakowskiego w Krakowie – remix „Bamm Bamm” natomiast zrealizowano w Gagarin Studio (Warszawa). Mastering wykonano w legendarnym już reggaeowym studio AS One w Warszawie.

EP jest wydane w limitowanym nakładzie przez Respecta Records. Premiera 29 listopada 2010 roku. CD dostępne będzie w wybranych sklepach i dystrybucjach na terenie całego kraju – oficjalna sprzedaż  na www.pisera.com.

„Kolejny dowód na wysoki poziom produkcji Piotrka Krakowskiego i jego ekipy SmokeDaCrackOFF – solidne brzmienie, dobre wokale, ujmująca stylistyka pomiędzy dubem, reggae a jungle – tego nam w Polsce potrzeba!” DJ Maken (Joint Venture Sound System, Polskie Radio Czwórka)

„Lubie jak polskie reggae nie brzmi polsko. Jeszcze bardziej podoba mi się jak ktoś łamie utarte kanony i stara się wprowadzić do muzyki powiew świeżości. Lubie jak polscy wykonawcy którzy śpiewają po angielsku mają ładny akcent, lubie też jak polskie zespoły zapraszają do współpracy artystów z zagranicy. Dlatego lubię SmokeDaCrackOFF i ich nową Epke wydaną dla labelu Respecta. Tak trzymać.” Marek Bogdański (Dreadsquad / MMF)

Tracklista:
1. Walec
2. Sugar baby
3. Bamm Bamm
4. Oddech
5. Goa !
6. Bamm Bamm (Kwazar feat. Swim remix)

Promomix:

Linki:

www.smokedacrackoff.org

www.myspace.com/smokedacrackoff

Label:
www.respecta.org
www.pisera.com

Sprawdź pierwsze wydawnictwo Respecta Records!

http://www.respecta.org/video/respecta-rec-first-release

Kontakt:

Respecta Records & Agency

Wojtek Lasek aka Playaman
mob: +48 661 557 100
playaman@respecta.pl

SmokeDaCrackOFF Studio:

piotr@piotrkrakowski.com

BIO:

SmokeDaCrackOFF to świeża i pożywna piguła muzyczna, zrodzona w umysłach dwóch krakowskich basoholików. Ojcami projektu są Smokesystem – dj, promotor  oraz Piotr Krakowski – muzyk, producent, niestrudzony eksplorator muzycznych przestrzeni i delay’ów.

Owocem ich wspólnych działań jest SmokeDaCrackOFF. Wokalnie zasila ich Kasia Malenda – koncertowy demon wokalny, na co dzień żeglująca po funkowo-drumowych wodach, oraz Mc King – z pochodzenia Jamajczyk urodzony w Ghanie. Muzycznie prezentują produkcje stworzone w studiu Piotra Crack.off.skiego. Zagłębiają się w świadomy przekaz, prezentując światu rootsowo-dubową selekcją okraszoną różnymi efektami. Nie stronią od rub’a’dubsów czy jungli, ich zdaniem niezbędnych zabieganemu światu.

We wrześniu 2009 światło dzienne ujrzała składanka prezentująca polskich wykonawców z nurtu dub/dubstep – „ Dub Out of Poland vol.3”, wśród których znalazł się utwór SmokeDaCrackOFF – „Rzeczywistość”. W planach tournee związane z wydaniem świeżego krążka CD pod szyldem Respecta Records (RSPCT002CD).

Posted by King_DuBear