Paproota.org Dub Netlabel prezentuje

Mr Zebre „In the Dubway”

O wielorakości znaczenia wyrazu „zebra” mieliśmy już okazję się przekonać kilka wydawnictw temu. W tym odcinku poznajemy kolejne, za sprawą  francusko-peruwiañskiego projektu Mr Zebre, który prezentuje tutaj opis swojej wędrówki dźwiękami. Nie jest to jednak byle wycieczka; to co zawarte w tobołku opowiada o drodze w stronę dubu. Jak daleko można zajść i czego doświadczyć. Przekonajcie się sami pobierając i słuchając albumu „In the Dubway”.

Album można pobrać klikając poniższy link:

POBIERZ ZA DARMO

Jabbadub – Ravenge Dub Signal już w listopadzie

Już w listopadzie ukaże siê długo oczekiwany, pełnowymiarowy album Jabbadub „Ravenge Dub Signal”. Znajdą się na nim utwory, które powstawały od stycznia do września 2012 roku w Bad Rock Studio w Zgorzelcu. Stroną producencką zajął się Dino Dub, wokalnie Dush. Nie zabrakło też miejsca dla gości specjalnych. Są to znana z poprzedniego wydawnictwa Diana Levi oraz Rastamama z Mazari. Pragniemy poinformować Was, że powstaje pierwszy teledysk promujący album „Ravenge Dub Signal”, którego produkcji podjął się Shanti znany z takich projektów jak Javara, Svastica Sound System, Babilon Error.

Paproota Dub Compilation Vol. 3

Do koñca 2012 planujemy równie¿ wydanie kolejnej części Paproota Dub Compilation. Przez cały czas otrzymujemy nagrania ze wszystkich zakątków świata, ale poszukiwania dalej trwają. Jeżeli jesteś producentem, zespołem, chcesz się podzielić z nami swoją muzyką i być częścią PDC prześlij nam swój utwór w formacie mp3 (320 kbps) do 30 listopada na adres mailowy paproota@gmail.com .