Dub Mystic #7 // 25.10.2013 // Chrzanów

1400664_590790274293634_748204260_oMystical Battalion Sound System ma zaszczyt zaprosić was na siódmą sesję muzyczną z cyklu Dub Mystic! 25 października wstąpcie z nami do dubowej świątyni aby oddać się muzycznej medytacji… Spokój i radość dla duszy przy kojących jamajskich dźwiękach zaserwują wam:

ETA HOX

Krakowska DJ’ka, selektorka i promotorka. Związana z rozgłośnia radiową Radiofonia, gdzie współprowadzi cotygodniowe audycje dubowe – dub senses. W studiu gościła wielu mniej lub bardziej znanych aktywistów sceny dub/reggae z Polski i Europy. Organizatorka cyklu imprez „Dub Gone Crazy!”, członkini stowarzysznia „female:pressure” zrzeszającego artystki z różnych dziedzin muzyki elektronicznej. Swoje sety opiera na korzennych brzminiach rootsu i dubu prezentując również najnowsze wydawnictwa niejednokrotnie wykraczające poza klasyczne pojęcie muzyki jamajskiej.

www.etahox.blogspot.com www.soundcloud.com/hokk www.soundcloud.com/dubsenses www.facebook.com/dubsenses

KASPA ISAAC

Puzonista z Pabianic przyjedzie zaczarować was stylem starej szkoły instrumentalnego reggae, z czarnych riddimów popłynie dawka błogosławieństwa w stylu takich wykonawców jak Augustus Pablo czy the The Skatalites. Come Jan Children!

cIHy /HERBA MICZE/

Członek zespołu Herba Micze, doświadczonych muzyków z całej Polski który powstał w Lublinie w 2008 roku z inicjatywy grającego na instrumentach klawiszowych, rodowitego Częstochowianina i miłośnika głębokich dub’owych brzmień – Marcina „cIHego” Wójcika twórcy i organizatora festiwalu LubReggae który w 2014 odbędzie się w Chrzanowie. Skład zespołu w początkowym okresie istnienia zmieniał się dynamicznie, aby po półroczu osiągnąć stan, w jakim grupa tworzy do dziś. CIHy w solowym występie zaczaruje nas grą na melodyce.

Gdzie: Chrzanów Klub Stara Kotłownia MOKSiR
Kiedy: 25.10.2013 18.00 – 23.00
Wstęp: 5 zł

Wszyscy mile widziani! All tribes welcome!
 

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted