Adam Prescott – Liberation Riddim feat. Cornel Campbell, Donovan Kingjay, Galak Spiritual & Papa B

Cover Arta17 marca dostępne będzie na rynku trzecie wydawnictwo labelu Hundred Years i jest to produkcja Adama Prescotta znanego z Reggae Roast. Liberation Riddim zgrabnie łączy stylistykę roots z nowoczesnym steppersem – ładne, lekko zdubowane melodie osadzone są na solidnej linii basowej z szybką sekcją rytmiczną. No i najważniejsze – na riddimie śpiewa trzech świetnych wokalistów. Cornella Campbella nie trzeba specjalnie przedstawiać, legenda muzyki roots jak zwykle na swoim świetnym poziomie. Nie ustępuje mu Galak Spiritual, czyli jeden z trzech frontmanów formacji onlyjoe. No i na koniec zostawiłem mojego osobistego faworyta – Donovan Kingjay wspaniale wpasowuje się w riddim, mocno ale jednocześnie bardzo melodyjnie.

Czwartym utworem na tej płycie jest wersja instrumentalna z piękną partią saksofonu graną przez Papa B, związanego także z onlyjoe oraz z Unit137.

Podsumowując – bardzo dobre wydawnictwo, zarówno od strony muzycznej jak i wokalnej. 100% jakości!

 

HY#03 - FlyerI jeszcze na koniec – 21 lutego w Bristolu odbędzie się launch party napędzane sound systemem LionPulse. Będzie m.in. Mad Professor, Adam Prescott, Donovan Kingjay.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/196937427170031/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted