Digital Roots Session #14

DRSv14_plakat_z_patronami_2Zagrają dla Was:

– JABBADUB SOUND ( Zgorzelec ): Dino + Dusha.

– RISE UP! SOUND ( Częstochowa ): KingMan, Lotnik i Zmorka.

– BASS AID SOUND ( Wrocław ): Kaczuch DubyDread, Rafał Rufus Rfs, Chris
Dread.

MUZA:
DUB, DIGITAL DUB, STEPPA, DUBSTEP, FUTUREDUB, REGGAE
oraz kilka niespodzianek ;}

BIO:

Jabbadub to uznany w Polsce team producencki, oraz założyciele internetowego wydawnictwa Paproota.org Dub Netlabel. To jedyny w Polsce projekt dubowy, który podczas koncertów gra własne produkcje w wielośladu mixowane na żywo. Na scenie pojawili się w 2006 roku i od tamtej pory zagrali niezliczoną ilość koncertów w klubach i na festiwalach polskich i zagranicznych. Ukazało się również kilka wydawnictw w macierzystym netlabelu oraz na dwóch kompilacjach – VA DUB (Magazyn LAIF, 2009) i Dub Out Of Poland 3 (Antena Krzyku, 2009). W listopadzie 2012 ukazał się debiutancki pełnowymiarowy album „Ravenge Dub Signal”(Paproota.org 2012). Odzwierciedla on kierunek w którym projekt Jabbadub podąża.Równocześnie pojawił się pierwszy klip do utworu „Muzyka” promującego „Ravenge DubSignal”. Członkowie Jabbadub są założycielami netlabelu Paproota.org oraz autorami cyklu Paproota Dub Compilation, skupiającego artystów z całego świata. Grzegorz „Dush” Dusza prowadzi autorski program radiowy „Dub z Wami”, w którym przemierza odchłanie muzyki dub wydawanej przez netlabele na całym świecie.

JABBADUB SKŁAD:
Dino Dub – live dub mix
Dush – vocals/melodica

VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=_KaRlqdsguk
http://www.youtube.com/watch?v=BJbXc4QxvJo
http://www.youtube.com/watch?v=h4O_UL7D1RQ

RISE UP ! SOUND SYSTEM (Częstochowa)
Pochodząca z Częstochowy trójka przyjaciół (Kingman, Lotnik, Zmora),których łączy miłość i pasja do głębokich, basowych brzmień szeroko pojętego nurtu reggae/dub. Projekt Rise up! narodził się w okolicach roku 2003 w Częstochowie, zaś pełny skład zawiązał się 2 lata później w angielskim Nottingham, gdy do Zmory i Kingmana dołączył trzeci filar załogi Lotnik. Rise up! sound system to szeroki projekt. Niczym drzewo, którego konary rozrastają się w różnych kierunkach nawzajem się ciągle przeplatając. Poza występami, organizacją imprez klubowych czy festiwali, Rise up! to również produkcja. Kingman w swym domowym studio „56 A” organizuje dubowe sesje z muzykami, na których rodzą się nowe pomysły, wizje a w końcu muzyka, która z czasem nabiera coraz ciekawszego smaku. Szacunek dla wszystkich, którzy nas wspierają!

Rise Up! dziś to:
-Sound system (organizacja imprez, nagłośnienie)
www.riseup.nuffrespekt.pl
-56 A Studio (dub sesje, produkcja, nagrania)
https://soundcloud.com/riseupsound
-Golden Hen TV (relacje z imprez, zapowiedzi, teledyski)
www.youtube.com/zlotakurka

BASS AID SOUND SYSTEM (Wrocław):
grupa trzech przyjaciół których połączyła pasja jaką są imprezy DUB-Sound Systemowe, których zagrali do tej pory od połowy 2009 dość sporo grając w wielu Wrocławskich Klubach miedzy innymi Melin Cafe, Lullubel Cafe, Versus, Madness… A także w innych projektach w takich klubach jak Droga do Mekki oraz kilku miastach Polski na różnych Festiwalach takich jak Ostróda Reggae Festiwal. Nie boimy się łączyć i mixować styli takich jak Roots Reggae, Dub, Dubwise, Future Dub, Digital Dub, UK Dub, Steppers, Ragga Jungle, Drum’n’Bass oraz Dubstep…

basaidsound@gmail.com
https://pl-pl.facebook.com/BassAidSoundSystem
https://www.facebook.com/bassaid

W nowym miejscu zwanym POD PAŁACYKIEM (byłe Samo Życie).

15 MARZEC 2014 SOBOTA

godz. 21:05

Pod Pałacykiem

ul. Kościuszki 34

Wrocław

Cena biletów do godz. 22.00 10zł po godz. 22.00 15zł

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted