United Soundz Presents: Dubabuse, Yound Pistols, United Soundz, Dubseed Sound System // 24.10.2014 // Kraków

ypusdubnetSezon wakacyjny wyraźnie ma się ku końcowi – zatem ekipa UNITED SOUNDZ postanowiła zaznaczyć swoją obecność w kalendarzu jesiennych imprez!

Pamiętacie naszą kwietniową sesję, na której mieliśmy przyjemność gościć niejakiego DUBABUSE? Tych, którzy pamiętają, zapewne ucieszy fakt, że czeka nas druga runda – rewelacyjna dubowa selekcja prosto z LIVERPOOLu ponownie zatrzęsie tym miastem!

Ponadto do całego zamieszania swoje trzy grosze dorzuci wrocławski kolektyw YOUNG PISTOLS czyli: MR.BORECKI, KAPITAN KIVI & DUBCRO SELECTAH – połączenie jamajskich brzmień i nowoczesnego podejścia do muzyki klubowej. No i oczywiście młoda, zwarta i gotowa ekipa UNITED SOUNDZ – w wyjściowym składzie : DZIOOBASS / JAH DAVE / INA JAMAICAN STYLE / EL’CORONERRO / N.G.E

Serwujemy: ROOTS REGGAE / DUB / DUBWISE / DUBSTEP / RAGGA STEP / RAGGA DRUM N BASS / JUNGLE – w planach finał koło 7 rano 😉

Sposób podania: DUBSEED SOUNDSTYSTEM – zatem tej nocy nigdzie w Krakowie nie znajdziecie lepszego i potężniejszego dźwięku.

WJAZD: 10pln (lista mailowa: unitedsoundzkrk@gmail.com)

15 pln – w dniu imprezy

 

DJ SONNY DUBABUSE /LIVERPOOL/UK

Bezkompromisowe dubowe dzwieki prosto z Liverpool-u.

DUBABUSE zaczynał w roku 1993 wspierając swoimi dj-setami i samplowaniem na żywo z płyt vinylowych Liverpool-ski zespół ZEB. Natomiast jego pierwsza solowa prezentacja miała miejsce kilka lat później jako suport ROOTSMAN w legendarnym klubie VOODOO w Liverpoolu. Od połowy lat 90-tych miał okazję współpracować podczas organizowanych przez siebie klubowych sesji z takimi artystami jak:Zion Train, Mad Profesor, Henry and Luis, Jah Free, Iration Stepaz, Oxman(dub Vendor) niejednokrotnie dając okazję do zaprezentowania się dubowym pionierom po raz pierwszy na lokalnej scenie.

Z czasem jego muzyka i występy na żywo ewoluowały dając początek THE CORINTHIANS – live show bazującego na orginalnych dubowych dźwiękach z wykorzystaniem kaossilatora, klawiszy, unikalnych sampli, efektów i wokali (często ze wsparciem bębniarza Joey Zeb, rozmaitych wokalistów i mc’s) Duabuse & The Corinthians live shows można było do tej pory zobaczyć w całej Anglii , Walii , Irlandii , Niemczech oraz Polsce podczas Dub Sound Camp w Dębkach w 2013.

Obecnie jest rezydentem klubie ROOT i z projektem Dubabuse and Corinthians regularnie występuje w Liverpool-u

https://www.facebook.com/Dubabuse/info

http://www.dubabuse.co.uk/

 

YOUNG PISTOLS

Kolektyw muzyczny zajmujący się graniem muzyki Dubstep – Dub – RaggaStep. Duża dawka jamajskich brzmień jak i nowoczesnego podejścia do muzyki Klubowej. Dubcro Selektah serwuje mixy w najlepszym wydaniu, które są okraszane nawijkami Mr.Boreckiego. Chociaż działają ze sobą wspólnie niecały rok, grali już na takich festiwalach jak CZOCHRAJ BOBRA FEST, FESTIWAL ENERGII W WOLIMIERZU, STOLICA REGGAE FEST i DUBIVAL ANTY BABYLON FEST. Ich sety to mega dawka pozytywnej, tanecznej muzyki i szczery przekaz na mikrofonie. Koncertowali już z takimi artystami jak ZEBRA, RADIKAL GURU,JABBADUB,RISE UP, XSIĄDZ MAKEN PIERWSZY, PROPAGANDA, DUB EXITERS, TIME4DUBSTEP i wielu wielu innych 🙂

https://www.facebook.com/youngpistolsound?fref=t

 

UNITED SOUNDZ

Inicjatywa sześciu Krakowskich dj-ów/selektorów, którzy pod koniec 2013 roku łącząc siły i niezależnie od prowadzonej przez każdego z nich działalności postanowili organizować cykl UNITED SOUNDZ PRESENTS. Na imprezach tych można usłyszeć cały wachlarz brzmień inspirowanych kulturą Jamajską – od ROOTS REGGAE poprzez DUB / DANCEHALL / aż po formy współczesne, które narodziły się w U.K jak JUNGLE czy RAGGA DRUM & BASS.

CAŁA EKIPA UŻYWA TYLKO I WYŁĄCZNIE PŁYT WINYLOWYCH !

kolektyw tworzą: DON YELLOW, DZIOOBASS, INA JAMAICAN STYLE, JAH DAVE, EL’CORONERRO, N.G.E

https://www.facebook.com/unitedsoundzkrakow?ref=hl

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted