Fire In The Hole & ZionTrain & Earl16

Jak podaje Sławek Pakos oraz członkowie zespołu Fire In The Hole: „Zespół Fire In The Hole zakończył nagrywanie długogrającej płyty. W tej chwili ślady przesyłane są do wiadomo kogo – Dziurex and Smokex w As One zrobią z tego miazgę (jak ze wszystkiego nad czym pracują) .
Wszyscy członkowie zespołu ZION TRAIN podczas wspólnej trasy z Fire’ami poprosili (sic!) mnie o możliwość gościnnego udziału na nagrywanym albumie. Po wspaniałej integracji obu składów po katowickim koncercie sprawy zaczęły toczyć się szybko. A dodatkowo Neil zaproponował wydanie winyla w Universal Egg…

Negocjujemy udział na płycie jeszcze jednego gościa z zagranicy. Sprawa wyjaśni się w przyszłym tygodniu. Zespół został zaproszony na trzy festiwale wakacyjne – nie podajemy jeszcze nazw przed złożeniem ostatecznych podpisów, ale proszę przy zabawie w zgadywankę nie brać pod uwagę tylko festiwali reggae!

Płyta powinna się ukazać pod koniec maja lub na początku czerwca.”

Już wiemy że się wyjaśniła zagadka gościa a będzie nim  sam wielki Earl 16, znany m.in. z wystepów z Zion Train, Mad Professorem czy Dreadzonem.