Sammy Gold / Crucial Alphonso- Warrior Fi Jah Jah/Dub Fi Jah Jah- pierwsze wydawnictwo Debtera Records

JVDR001ANa początku sierpnia na półki sklepów płytowych trafiło pierwsze wydawnictwo Debtera Records. Jest to 7″ singiel „Warrior Fi Jah Jah/Dub Fi Jah Jah” produkcji Crucial Alphonso, z wokalem Sammy’iego Gold’a. Crucial Alphonso, to postać związana z Belgijską sceną Roots/Dub, znana dotychczas m.in. z internetowego wydawnictwa „Garden Of Dub”. Singiel „Warrior Fi Jah Jah/Dub Fi Jah Jah” to jego pierwsze wydawnictwo winylowe. Debtera Records gdzie wydany został singiel to przedsięwzięcie Niemieckiego Jah Vibes Soundsystem.

„Warrior Fi Jah Jah” to tune zdecydowanie reprezentujący styl steppersowej wagi superciężkiej. Porywający rytm, bass przeszywający od uszu po pięty, binghi drums, a wszystko okraszone świadomym tekstem Sammy’ego Gold’a.

Poziom wydawnictwa potwierdza fakt, że cały nakład błyskawicznie rozszedł się wśród dystrybutorów oraz to, że singiel ten grany jest na sesjach przez King Earthquake`a, a nawet przez samego Jah Shakę. Gratulujemy Debterze i wykonawcom i życzymy wielu kolejnych tak udanych wydawnictw.

Zapraszamy do zapoznania się z promomixem materiału:
[hidepost][mp3player width=400 height=100 config=fmp_jw_widget_config.xml playlist=odsluch-crucial-alonso.xml]

[/hidepost]
A Side: Warrior Fi Jah Jah – Sammy Gold
B Side: Dub Fi Jah Jah – Crucial Alphonso

Posted by King_DuBear