Nadchodzi płyta Fire In The Hole

20 stycznia 2012 r. ukaże się debiutancki album katowickiej formacji Fireinthehole zatytułowany Digital Rebels. Płyta zawierać będzie 10 utworów będących mieszanką dubu, drum’n’basu i dużej porcji elektroniki wykonywanej na żywo. Materiał na płytę zarejestrowany został w H.o.m. Studio. Masteringiem płyty zajął się sam Tom Meyer – jeden z najznakomitszych specjalistów od masteringu na świecie, właściciel hamburskiego studia Master & Servant znany ze współpracy z Seeed, Missy Elliott, The Corrs, Busta Rhymes, Bootsy Collins, The Residents.
Na krążku gościnnie pojawiają się pionierzy dubu – Zion Train – jedna z największych światowych gwiazd działających na styku roots reggae, dub i nowoczesnej elektronicznej muzyki klubowej, Adam Baron (trębacz znany ze znakomitych projektów Miloopa, Pink Freud czy Lion Vibrations) jak również Dubdadda oraz Crispy horns (legendarna sekcja dęta Zion Train). Debiutancki album ukaże się nakładem wytwórni Manufaktura Legenda.
Na stronie http://www.fireinthehole.pl/ jest możliwość ściągnięcia singla promującego płytę. Po wpisaniu swojego adresu e-mail otrzymacie na swoją skrzynkę link do utworu „177”.

Więcej informacji znajdziecie na:

http://www.facebook.com/fithpl
http://www.myspace.com/fireintheholepl

Linki powiązane:

http://www.lastfm.pl/music/+noredirect/Fireinthehole
http://soundcloud.com/fireintheholepl
http://www.youtube.com/user/fireintheholepl