Dub Station w Toruniu – 22.02.2013

Zmasowana reprezentacja ciężkiego dubu z trójmiasta przybywa by podbić Toruń u boku tamtejszego FreedomSound. Wariaci z gdańskiego Psychokot Sound, dub operator trójmiejskiego Pandadread Sound System – Bratrat, oraz młody świetnie rozwijający się selektor z trójmiasta Ledu postarają się aby toruńska scena reggae-dub zadrżała a babilońska propaganda spłonęła żywym ogniem.
Babylon must fall this night!
Dubwise!

Zagrają:

Psychokot Sound

to trójmiejski selectorsko-djski kolektyw powstały w 2008 roku. Ich sety to najczęściej mieszanka bardzo różnych muzycznych doznań opierających się na rootsowej pulsacji rodem z Jamajki. Ich energiczny styl wykracza poza klasyczne rub’a’dubowe, medytacyjne sesje, łącząc w sobie klasyczne jamajskie brzmienia, brytyjskie skoczne stepersy, unikatowy styl francuskiej sceny dub, roots dubstepowe wariacje, oraz wszystko to, co wpadło w ich kocie łapy i uznali za warte zagrania.
Od pewnego czasu Psychokot Sound zajmuje się także animowaniem trójmiejskiej sceny spod szyldu reggae-dub, organizując imprezy i wydarzenia mające na celu propagowanie kultury dub. Ich najnowszym „dzieckiem” jest organizowana w „stoczniowym” klubie Buffet w Gdańsku cykliczna impreza o nazwie „Dub Your Stress Out”.
A więc nie czekajcie i spróbujcie jak ostre pazury ma Psychokot.
Dubwise!.

https://www.facebook.com/pages/Psychokot-Sound/176919672336405

Bratrat

To wychowany na Kaszubach selektor i operator trójmiejskiego Pandadread Sound System, od prawie 10 lat aktywnie promujący muzykę odwołującą się do najgłębszych korzeni. Jego selekcja to przede wszystkim ciężko podane najpiękniejsze melodie jamajskiego roots reggae i bezkompromisowe brzmienia współczesnych brytyjskich produkcji dub. Więcej na:

http://www.facebook.com/pandadread

Ledu Selecta

Młody selektor i MC (deejay) pochodzący z Kaszub a związany z trójmiejską sceną sound sytemową. Jego selekcja to szeroka gama muzyki reggae – od kołyszących ballad po medytacyjne steppersy. Na mikrofonie prezentuje rasowy, sound systemowy chantin.

FreedomSound

Dj, selecta, toaster, propagator muzyki jamajskiej, organizator imprez, menedżer, animator kultury. Graniem imprez zajmuje się od 2005 roku. Od ponad 7 lat spełnia swoje muzyczne fascynacje grając oraz organizując imprezy w klimatach reggae, dancehall, ska, rocksteady, dub. Współzałożyciel, selecta i toaster 2-osobowego sound systemu Feel Like Jumping. Współzałożyciel i dj składu Track Numba1 oraz polsko-czeskiego crew Nuff Sensi Music. Współtworzył także i działał w 2006 roku w jedynym
grającym w tym czasie w Toruniu sound systemie TerrAmasa Sound System. Zakochany w starych klimatach z jamajki (klasyczne ska, rocksteady, roots, rockers). Grał w większości zakatach Polski, z wieloma sound systemami w naszym kraju oraz artystami z zagranicy.

http://www.facebook.com/feellikejumpingsound
http://www.facebook.com/TrackNumbaOne
http://www.facebook.com/NuffSensiMusic

22.02.2013 (piątek)
Toruń, klub NRD ul. Browarna 6
www.myspace.com/enerde
www.facebook.com/enerdeclub

Start 21:00
Wejście 5 pln

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted