Dub Your Stress Out / Gdańsk / 16.03.2013

Psychokot Sound oraz Ledu Selecta mają zaszczyt zaprosić was na 2 edycję Dub Your Stress Out w gdańskim klubie Buffet. Wraz z nami zagrają dla was także starzy wyjadacze z Łodzi, Jam Vibez i na pewno dadzą popis prawdziwego Raggamuffin okraszonego nietuzinkową selekcją. Tak więc wszyscy miłośnicy ciężkiego bassu, drżących podług i medytacyjnej wibracji, jak też wielbiciele soczystych nawijek w iście jamajskim stylu przybywajcie do stoczniowego Buffetu 16 marca 2013 roku. Tej nocy parkiet znów zapłonie żywym ogniem, waszej i naszej energii.

Po udanej urodzinowej sesji w listopadzie ubiegłego roku, Psychokot Sound postanowił zorganizować cykl imprez o nazwie „DUB YOUR STRESS OUT”. Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję tego dość nietypowego wydarzenia na trójmiejskiej scenie klubowej. Impreza będzie miała na celu propagowanie muzyki wywodzącej się ze słonecznej wyspy na morzu karaibskim w wielu różnorodnych odmianach. Podczas całonocnych spotkań my oraz zaproszeni goście będziemy prezentować wszelkie odmiany muzyki
reggae-dub, począwszy od prawdziwie rootsowych brzmień z Jamajki i Wielkiej Brytanii, poprzez nowoczesne brzmienia dub i steppers z różnych części europejskiego kontynentu, skończywszy na około dubstepowych wariacjach. Dlatego zapraszamy wszystkich fanów ciężkiego basowego uderzania, fanów dobrej, napełnionej potężną dawką wibracji muzyki oraz fanów świetnej zabawy do przybycia 16 marca 2013 roku do klubu Buffet działającego na terenie Stoczni Gdańskiej.

All Tribes Welcome !

Klub Buffet
Wjazd: 8zł
16.03.2013

Zagrają:

Jam Vibez (Łódź)

Daddy Bozo, Deer, Kleeb, Awiom – kolektyw **czterech fanów dobrej muzyki, promujący najlepsze brzmienia digital reggae – raggamuffin – dub. Na scenie od 2005 roku. Niezależnie od koniunktury skutecznie zaszczepiają wszystkim radość i pozytywne wibracje płynące z jamajskich (i nie tylko) nagrań. Zasłynęli na polskiej scenie bezkonkurencyjną z racji unikalności prezentowanych płyt,selekcją z lat osiemdziesiątych. Efektem tej fascynacji jest wydany w 2008 roku, świetnie przyjęty mixtape „Jamaican Stylee Mixtape Vol. 1”.
**Od dłuższego lub krótszego czasu (generalnie rzadko) jest także z nami czwarty pasażer Jam Vibez: Deer – mentalny przewodnik nauczający w swoich tekstach jak żyć aby być w pełni wartościowym człowiekiem trudnych czasów XXI wieku. Niczym kometa, przelatuje przez raggamuffinowe riddimy zostawiając za sobą warkocz pełen treści i refleksji.

Ledu Selecta

Młody selektor i MC (deejay) pochodzący z Kaszub a związany z trójmiejską sceną sound sytemową. Jego selekcja to szeroka gama muzyki reggae – od kołyszących ba2llad po medytacyjne steppersy. Na mikrofonie prezentuje rasowy, sound systemowy chantin.

Psychokot Sound

to trójmiejski selectorsko-djski kolektyw powstały w 2008 roku. Ich sety to najczęściej mieszanka bardzo różnych muzycznych doznań opierających się na roostowej pulsacji rodem z Jamajki. Ich energiczny styl wykracza poza klasyczne rub a dubowe, medytacyjne sesje, łącząc w sobie klasyczne jamajskie brzmienia, brytyjskie skoczne sttepersy, unikatowy styl francuskiej sceny dub oraz wszystko to co wpadło w ich kocie łapy i uznali za warte zagrania.
Od pewnego czasu Psychokot Sound zajmuję się także animowaniem trójmiejskiej sceny spod szyldu reggae-dub, organizując imprezy i wydarzenia. Ich najnowszym „dzieckiem” jest organizowana w „stoczniowym” klubie Buffet w Gdańsku cykliczna impreza o nazwie „Dub Your Stress Out”.
A więc nie czekajcie i spróbujcie jak ostre pazury ma Psychokot.
Dubwise!
http://www.facebook.com/pages/Psychokot-Sound/176919672336405
http://www.myspace.com/psychokot

Za oprawę wizualną imprezy odpowie jak zwykle Fidel!

https://www.facebook.com/events/491923927510706

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted