Przystanek Chebzie – Ruda Śląska / 13.04.2013

602126_437051269713038_2005492672_nTym razem sięgamy po mocno korzenny aromat. Pozwólmy, aby chłodne dotychczas przestrzenie dworca kolejowego wypełniły słodkie, korzenne klimaty reggaedub w połączeniu z elektronicznymi dźwiękami takimi jak Dubstep, Jungle i Dnb. W role żołnierzy Przymierza wcielą się:

BEDI – http://dubmassive.org/
RedDread – https://soundcloud.com/miloszlutnik –
BASS MESS – https://soundcloud.com/dj-bass-mess –
LIFTY -https://soundcloud.com/lifty-

GDZIE ?
PRZYSTANEK CHEBZIE
Dworzec PKP Ruda Śląska Chebzie
Ul. Dworcowa 8

TICKETS:
10 PLN do nabycia na miejscu przed imprezą

BIO:

BEDI
Jeden z szalonej trójcy ojców założycieli pierwszej polskiej strony skupiającej się wokół dubu- dubmassive.org. Dj, promotor, organizator wszystkiego co ma w sobie Dub na Górnym Śląsku. Dub dla niego to wszystko, tłusty bas, przestrzeń, medytacja i okazja do tego by przemasować kręgosłup i wywrócić flaki do góry nogami. Od 2010 roku można go było zobaczyć wspólnie na scenie m.in. z Dub Lovin Criminals, Weeding Dub, Radicalem Guru, Rise Up Soundsystem, Steppa Warriors, Masabasu, SoulJah, FireInTheHole . Jego głównym hasłem, które prowadzi go przez życie to dubbing is a must.

BASS MESS
Masa basu i bałagan, który układa w swojej głowie w sposób analogowy, lecz bliżej nieznany nawet samemu sobie. Miłośnik fal akustycznych, które nie tylko powodują wrażenie słuchowe, lecz przede wszystkim częstotliwości, przekraczających zakres ludzkich zmysłów. Częstotliwości, które czerpią swe wpływy z przymierza Jamajskiego słońca i Brytyjskiej, nostalgiczno mrocznej mgły, tworząc Dubstep, Drumendbass i Jungle.

LIFTY
Jaworznicki DJ, który na każdej imprezie potrafi ukazać to co najznakomitsze w świecie muzyki Neurofunk i Drum’n’Bass. Moc puszczanych przez niego winyli, w dodatku z jego nieprzeciętnymi umiejętnościami za gramofonami, powodują gwałtowny wzrost adrenaliny, przez co nie da się zejśc z parkietu. Przygodę z nimi zaczął już w wieku 15 lat wraz z ich upływem dołączył do labelu PERSONAL DIVIOSN a także miał okazję zagrać b2b z n0id aka Nzeroid w nieistniejącym już pubie Nieformalnie. W 2011 zadebiutował na Śląskiej scenie w klubie InQbator w projektach takich jak Drum’a’Turgia oraz NYP.

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted