Dubkasm – „Victory” od jutra na winylu! (12”)

Screen Shot 2013-10-23 at 11.51.27Na ten moment czekało wielu! „Victory”, niesamowity utwór Dubkasmu z piękną, rozkręcającą się i powalającą sekcją dętą, od jutra dostępny będzie na winylu! Ten utwór miał premierę ponad rok temu, na Notting Hill Carnivalu w Londynie. Bardzo często sound systemy grają wtedy  premierowo specjalne kawałki, przygotowane tylko dla nich. Tak było właśnie tego roku, 2012 – przy skrzyżowaniu East Row i Southern Row, gdzie od lat rozstawia się Aba Shanti-I ze swoim soundem. Pod koniec dnia spora część osób w napięciu czekała, co zaserwuje Aba jako ostatni kawałek. Wreszcie nadszedł do moment, z mikrofonu można było usłyszeć „last one”. I zaczęło się – na początku bez basu, melodia dęciaków wypełniła ulicę i bujających się ludzi, aby nagle przerodzić się w kanonadę dźwięków, wprawiając ludzi w ekstazę. Udało mi się trochę uchwycić ten moment:

Reakcja ludzi była niesmowita…i ta ekscytacja powtarzała się w ciągu następnych miesięcy, gdziekolwiek pojawił się Dubkasm albo Aba Shanti:

I nareszcie, po roku czekania, ten kawałek dostępny będzie na 12” winylu! Płytę od jutra będzie można zamawiać na stronie http://rwdfwd.com/. Victory!

 

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted