Dub Vibration // 07.02.2014 // Ostróda

dub vibrationZapraszamy serdecznie do Klubu muzycznego LUIS na pierwszą odsłonę DUB VIBRATION. Sprawcami zamieszania będzie gospodarz imprezy, czyli JAH LOVE SOUNDSYSTEM, który zabierze nas w magiczną podróż przez szerokie spektrum muzyki dub/digital.

nagłośnienie: JAH LOVE SOUNDSYSTEM

Jeżeli chcesz bawić się w atmosferze miłości, przy DUB rytmach w trans wprowadzających – zabierz przyjaciół i dołączcie do nas.

JAH LOVE SOUNDSYSTEM

To dwóch warszawskich selektorów (Tymon i Aleksander) kochających trzeszczenie winylowych płyt i pulsujący bas. Poprzez ciężkie dubowe brzmienia niosą świadomy przekaz. Idea założenia soundsystemu zrodziła się w2009r w Lublinie. Na początku Jah Love zajął się organizacją cyklicznych imprez w Niezależnym Centrum Kultury. Imprezy te wpisały się w warszawską scenę muzyki reggae nie tylko przez swoje walory muzyczne ale też przez specyficzny klimat panujący na squacie. Po dwóch latach i wielu różnych imprezach został zbudowany soundsystem. Jah Love założył wraz z Syntopą kolektyw Mystic Dubs, w ramach którego współorganizował wiele imprez między innymi Warsaw Underground Festiwal czy Dub Club Warsaw.

https://www.facebook.com/JahLoveSoundsystem
https://soundcloud.com/jahlovesoundsystem

Klub Muzyczny LUIS
Jaracza 2, OSTRÓDA
7.II.2014r – piątek
start: 20.00
ticket: 10/15 PLN
FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/588537421220576/

Peace, Love, Unity, Respect!

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted