Dub To Jungle part 2 // 01.03.2014 // Katowice

dubtojungle1Pierwsza edycja wyszła świetnie, jako że zima niezbyt zimna, a do lata jeszcze daleko, zapraszamy na druga edycję ciepłych jamajskich brzmień w dobrze wam już znanych pomieszczeniach c4. Druga edycja również obfitować będzie w gości, świetną selekcję muzyczną i równie dobrą selekcję piwną.

 

zagrają:

>>People Choice Dub (Górny Śląsk)

Musiało przestać dymić wiele kominów hut i wiele węgla opuścić kopalniane szyby by dwóch samotnych dub-owych wojowników weszło na hałde i zaczęli razem na Górnym Śląsku rozprzestrzeniać dub. Choć Bedi już od 2010 roku próbuje szerzyć dubowa kulturę poprzez oragnizowanie imprez a także współtworzenie strony dubmassive.org, dopiero w sierpniu 2013 roku napotkał szalonego dreadloka Illmindmuzik z którym postanowił wybudzić Górny Śląsk z letargu. Dub dla nich to tłusty bas, przestrzeń, medytacja i okazja do tego by przemasować kręgosłup i wywrócić flaki do góry nogami, by następnego dnia z nową energią stawiać czoła szarej rzeczywistości. Jeśli tak jak oni wybierasz DUB musisz zobaczyć to na własne oczy i przede wszystkim usłyszeć.

>>Rootsfada (Sosnowiec)

To wielbiciel klasycznego jamajskiego roots-u, dub-u oraz digital-u ale także cięższych współczesnych brzmień – dub, steppa, rootsteppa- z UK czy FR.
Nadrzędnym celem Rootsfady jest propagowanie korzeni muzyki jamajskiej ze szczególnym uwzględnieniem roots reggae lat 70-tych.
Jego sety to wybuchowa mieszanka pięknych rootsowych głosów, ciężkich basowych brzmień oraz digitalowej pulsacji(…)

+ more

wjazd symboliczne 2 zeta, zbieramy na soundsystem który zagłuszy wszystkie babilońskie dyskoteki 🙂

Klub C4

Wojewódzka 26A

Katowice

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted