Dub Vibration #2 // 01.05.2014 // Ostróda

DubVibration2Z dumą prezentujemy kolejną edycję cyklu DUB VIBRATION. Sprawcami drugiego zamieszania będą – Steppa Warriors, Jah Love Soundsystem, Roots Trippin, którzy zabiorą nas w podróż wypełnioną dźwiękami, kolorami, czy emocjami!

Nagłośnienie: JAH LOVE SOUNDSYSTEM 7,5kw (Ściana głośników sprawi, że poczujesz co to jest prawdziwy głęboki bas! Impreza dedykowana wielbicielom głębokich brzmień).

Klub Muzyczny LUIS
01.05.2014r – czwartek
start: 21.00
ticket: 15PLN
FB: https://www.facebook.com/events/1536152303277725/

Zapraszamy bardzo serdecznie na szalone tańce przy dubach, rootsach, rub-a-dubach, raggamufinnie.

@Steppa Warriors (Wrocław/Warszawa)

Kolektyw tworzą dwaj aktywni animatorzy polskiej sceny reggae & dub. Yarecki – selektor, dziennikarz i współzałożyciel portalu dubmassive.org. Robbie aka Nesta – ima się praktycznie każdego zajęcia związanego z muzyką, a w Steppa Warriors odgrywa rolę nawijacza. Działają wspólnie od 2008 roku. Występowali m.in. u boku Channel One Sound System, The Mighty Jah Observer Sound System, O.B.F., King Alpha, Wayne McArthur, Hornsman Coyote, Uprising Sounds, Radikal Guru, Christine Miller, Will Tee i wielu innych artystów z Polski i zza granicy. Są rezydentami warszawskiego cyklu Rootsmen Corner.

https://www.facebook.com/steppawarriors
https://soundcloud.com/steppa-warriors

@JAH LOVE SOUNDSYSTEM (Warszawa)

To dwóch warszawskich selektorów (Tymon i Aleksander) kochających trzeszczenie winylowych płyt i pulsujący bas. Poprzez ciężkie dubowe brzmienia niosą świadomy przekaz. Idea założenia soundsystemu zrodziła się w2009r w Lublinie. Na początku Jah Love zajął się organizacją cyklicznych imprez w Niezależnym Centrum Kultury. Imprezy te wpisały się w warszawską scenę muzyki reggae nie tylko przez swoje walory muzyczne ale też przez specyficzny klimat panujący na squacie. Po dwóch latach i wielu różnych imprezach został zbudowany soundsystem. Jah Love założył wraz z Syntopą kolektyw Mystic Dubs, w ramach którego współorganizował wiele imprez między innymi Warsaw Underground Festiwal czy Dub Club Warsaw.

https://www.facebook.com/JahLoveSoundsystem
https://soundcloud.com/jahlovesoundsystem

@Roots Trippin (Ostróda)

Dubowi wojownicy z Ostródy, którzy podróżować zaczęli stosunkowo niedawno. Kaszmir to młody selektor lubujący się w 12 calowych dubowych produkcjach. Nie stroni od syren, pogłosów i sprężynowego echa. Welon to z kolei zawodnik starszy. Jak przystało na Ostródziaka wychował się na Ostróda Reggae Festiwal. Tam krążąc po sound systemowym namiocie zdecydował się wkroczyć w otchłań starego dubu. Uwielbia Jah Shakę i Abe Shantiego od czasu do czasu przekładając ich czymś nowszym. Duży człowiek, dużo basu. Roots Trippin nie oszczędzają ani jednego wata mocy głośników.

https://www.facebook.com/RootsTrippin

Skwaszone miny zostawcie w domu, na twarze załóżcie smiley’e, zabierzcie pozytywną energię i stawcie się tłumnie.

 

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted