Dub Temple #63 – Shalamanda HiFi //12.12.2014 // Kraków

1plakat DT2go grudnia do Krakowa przyjeżdża pierwszy i najcięższy austriacki soundsystem SHALAMANDA HI FI z Wiednia. Znani dobrze z najlepszej selekcji reggae/dub oraz organizowania jednych z najlepszych sesji soundsystemowych w tej części Europy. Przywożą oni swój kompletny 8 scoops Sound System czyli mocarny zestaw nagłośnienia na którym zagrają dla Was wielogodzinna sesję w stylu roots & culture!! Sprawdźcie sami jak gra się dub na południe od PL 😉

12.12.2014, Kraków, K.N. ul. Dajwór 16

Start: 21.00

Wstęp: 20pln

SHALAMANDA HIFI SOUND SYSTEM (Wiedeń, AT)

Warm Up by Dubseed

Facebook event: https://www.facebook.com/events/789957944395124/?fref=ts

SHALAMANDA HIFI SOUND SYSTEM (Wiedeń, Austria)

Założony w 2006 roku niezależny kolektyw to efekt spotkania się grupy zapaleńców zainspirowanych muzyką i zmotywowanych do działania, którzy poznali się we właściwym miejscu i czasie swojego życia powołując do życia dub/reggae Soundsystem Shalamanda HiFi.

Działalność swoja zaczęli od organizowania imprez co zaowocowało szybkim rozwojem i zbudowaniem pierwszego austriackiego sound systemu z prawdziwego zdarzenia, z własnymi paczkami, wzmacniaczami oraz jasno wytyczonym celem szerzenia przekazu miłości, pokoju, przyjaźni poprzez muzykę reggae. Przekaz ten zyskuje na sile dzięki potężnej ścianie dźwięku, która wprawia każdego w muzyczną wibracje i medytacje.

Muzycznie można ich sklasyfikować bardzo czytelnie: Reggae Roots & Culture od rzadkich jamajskich nagrań z lat 60/70 po współczesne cyfrowe dub produkcje z całego świata.

Dzięki ich miłości do muzyki i kultury sound system każda sesja jest szczególnym i autentycznym doświadczeniem dla ciała, umysłu i duszy odbiorców.

Największym ich projektem obecnie jest dynamicznie rozwijający się Rise & Sine Festiwal, który zyskał już międzynarodową sławę. Są oni również organizatorami jedynej regularnej imprezy dub w Austrii „Vienna Dubquake” na której mieli okazję i zaszczyt gościć największe osobistości światowej sceny gatunku.

Do tej pory występowali min. Na tak uznanych festiwalach / imprezach jak Seasplash Festival (CRO), Rototom Sunsplash (ESP), Dub Academy (GER), UNOD Weekender (UK) oraz wielu innych mniejszych wydarzeniach w klubach całej Europy.

Obecnie skupieni są na kolejnej gałęzi aktywności – pracy w studio nad własnymi produkcjami, które wkrótce ujrzą światło dzienne.

http://www.shalamanda.at/

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted