Dub Temple #68 – Natural Tribulation Hi Power Sound System // 08.05.2015 // Kraków

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

Dub_temple_pla_web8go maja w Krakowie na specjalne zaproszenie Dub Temple pojawi się jeden z najdynamiczniej rozwijających się obecnie młodych sound systemów na francuskiej scenie reggae/dub, Natural Tribulation z leżącego na południu kraju miasta Grenoble.

Kto zna Archetype Records ten wie czego się spodziewać – najświeższego powiewu tego co we francuskim dubie i digitalnym reggae najlepsze! Bo właśnie w tym labelu ukażą się ich najnowsze miażdżące single jak i planowany na lato pełnowymiarowy album. Do tego poza autorskimi produkcjami usłyszycie masę ekskluzywnych, niewydajnych nigdzie kawałków i remisów, wiele nowości z jak by nie było z najbardziej zróżnicowanej obecnie sceny dub świata jaka eksplodowała ostatnimi laty we Francji. Załoga Natural Tribulation przywozi swój potężny pięciodrożny zestaw nagłośnienia na którym zagra dla Was wielogodzinną sesję dubwise! Zatem potężnego jak i czystego brzmienia możecie być pewni. Do zobaczenia w Kawiarni Naukowej 😉

08.05.2015, Kraków, Kawiarnia Naukowa ul. Dajwór 16

Start: 21.00

Wstęp: 20pln

 

NATURAL TRIBULATION SOUND SYSTEM (Grenoble, Francja)

Warm Up by Dubseed & guests

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1107245919291291/

NATURAL TRIBULATION SOUND SYSTEM / Grenoble, Francja

Kolektyw Natural Tribulation powstał w 2011 roku we francuskim mieście Grenoble, założony przez czterech pasjonatów muzyki reggae oraz brytyjskiego dub’u.

Wyedukowani na największych sound systemach takich jak Aba Shanti, Irations Steppas, King Earthquake, Jah Shaka inspirację zamieniają we własny projekt aby rozpowszechniać muzyczną wibrację i rosnąć w siłę. Zaczynali jak większość sound systemów od kilku pudeł winyli i kilku głośników aby wkrótce zbudować swój własny „stack” nagłośnienia wysokiej mocy co pozwoliło im na organizację wysokiej jakości imprez w południowej Francji jak i zapewniać klarowny i potężny dźwięk na wielu okolicznych sesjach czy festiwalach. Od dłuższego czasu produkują oni również swoją muzykę w klimacie heavyweight dubwise.

Obecnie mają oni wiele planów na rok 2015, miedzy innymi dokończenie budowy nowego studio, które wkrótce zacznie działalność oraz budowę kolejnego stack’a nagłośnienia.

Jak dotąd produkcje Natural Tribulation były ekskluzywnie prezentowane na wielu sesjach przez wiele soundów jednak w marcu nakładem Archetype Records ukaże się ich debiutanckie 7” zatytułowane „Maloredus Western – Western Dub”. Również wkrótce światło dzienne ujrzy cyfrowe wydawnictwo Archetype Records All Stars Vol. 1 z kawałkiem ‘Every Horn Shall Dub / Etery Dub Shall Roar’ oraz finalnie pełnowymiarowy netlabelowy album planowany na początek lata. Na sesjach z ich udziałem spodziewajcie się tego co najlepsze we francuskim jak i brytyjskim dub / reggae, masy ekskluzywnych numerów jak i jeszcze nie wydanych ich własnych produkcji i remiksów, a wszystko to na potężnej ścianie własnoręcznie przez nich zbudowanego sound systemu!

https://www.facebook.com/natural.tribulation

https://soundcloud.com/natural-tribulation

 

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted