Jah Love Sound System in session // 09.04.2016 // Warszawa

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

JAHLOVE IN SESSION netGotowi na balangę jakiej jeszcze nie było w Warszawie? Stawiamy na niezależność i samoorganizację. Celem tej imprezy jest szerzenie świadomego przekazu wśród miłośników reggae. Nie znajdziecie u nas pogoni za zyskiem, nieprzyjemnej ochrony czy wszechobecnego nakłaniania do konsumpcji. Jah Love Soundsystem wraca na skłot by prezentować słodką muzykę DUB w sprzyjających do tego warunkach! Skłot jest przestrzenią, nad którą wspólnie panujemy. Możemy tam realizować pomysły, które w klubie byłyby nie do zrobienia. To miejsce tworzymy razem: my i wy. Bez uprzedzeń, bez nienawiści, bez przemocy. Każdy jest mile widziany!
Na tej edycji imprezy “JAH LOVE SOUNDSYSTEM in session” zabierzemy was w mistyczną podróż z muzyką dub! Swoje autorskie produkcje zaprezentują trzy składy miłujące się w głębi basu, tnących cykaczach i przestrzeni budowanej przez delayie, reverby i wszelkiej maści efekty.

Pierwszym gościem, którego będziecie mogli usłyszeć tego wieczoru, będzie znany producent zza oceanu – MEXICAN STEPPER. Wystąpi on w towarzystwie charyzmatycznego DJ-a prosto ze Szwajcarii – Djimana. Kolejnym gościem będzie Kalina in DUB, który przedstawi materiał ze swojej ostatniej płyty i zagra na melodyce. Ostatnim gościem będzie stołeczna ekipa Digital Apes, która zabierze wszystkich w świat basowej muzyki, grając seta złożonego z własnych produkcji i remixów!

O solidne uderzenie niskich częstotliwości, perfekcyjne brzmienie i odpowiedni poziom DUBWISE’u zadba JAHLOVE CREW wraz z swoim niezawodnym, ręcznie zbudowanym system nagłośnieniowym. Wraz z gospodarzami wystąpi ich niezawodna sekcja dęta: Guru Pope na saksofonie i Kaspa Isaac na puzonie!

Kiedy? 09.04.2014
Gdzie? Przychodnia Skłot,
Dokładniej? ul. Skorupki 6a Warszawa
fb: https://www.facebook.com/events/1747169385516112
Wjazd? 20 pesos
O której start? 21:05
Przypominamy, że Ilość biletów jest ograniczona.

Podczas imprezy czekać na was będzie pyszny wegański katering przygotowany przez ekipę Food Not Bombs Warszawa Pamiętajcie, aby przyjść głodni, ponieważ cały zysk ze sprzedanych posiłków zostanie przekazany na jedzenie dla potrzebujących.
—————————————————————————————–
Informacje o artystach:

Mexican Stepper ft. DJIMAN (live act)
(Meksyk/Szwajcaria)
https://soundcloud.com/mexican-stepper-1
https://www.facebook.com/Stepper.Mexican/?fref=ts

Producent reprezentujący trzecią falę meksykańskiego dubu. Z muzyką miał do czynienia od najmłodszych lat życia. W swojej twórczości łączy francuski elektroniczny DUB i UK dub . Całość dopełniają elementy meksykańskiej muzyki. Jego misją jest stworzenie utworów, które grane byłyby na całym świecie. Na scenie pojawił się w 2011 roku, choć kluczowe były dwa ostatnie lata jego kariery, podczas których dwukrotnie odwiedził Europę, grając we Francji, w Niemczech, Hiszpanii, Szwajcarii i we Włoszech. Wszędzie odnajduje się z graną przez siebie muzyką: na skłotach, w klubach, czy na nielegalnych outdoorowych sesjach. Występował też na wielu festiwalach, między innymi Telerama Dub, Serendubity czy Mash Up the Valley. Na warszawskiej sesji wypromuje nowy album Turtle Kiss, który zostanie wydany 4 kwietnia przez ODG PROD. Na album największy wpływ miał półroczny pobyt we Francji, pełen doświadczeń, przygód i miłości. U jego boku wystąpi charyzmatyczny wokalista DIJMAN, reprezentujący szwajcarską dubową scenę.

Kalina in DUB
Kalina to producent, tekściarz i wokalista. Na impreze przyjedzie z Djsetem z bardzo dużą ilością śpiewu.
Równy nacisk co na własne produkcje Kalina kładzie na remixy polskich kultowych utworów reggae. Bądźcie gotowi!

DigitalApes
https://www.facebook.com/DigitalApesBand/
https://soundcloud.com/dubastepsound
Digital Apes to dwójka producentów i DJ’i z Warszawy.
Ich muzyka to pomieszanie wielu gatunków ,których wspólnym wyznacznikiem jest digital reggae ,stepper,dubstep , ale też z wpływami np. muzyki elektronicznej i house.
Na koncie ,poza produkcjami autorskimi , mają też sporo dubplate’ów i remix’ów m.in Mexican Stepper,Madmajk,Sista Bethsabee ,Third World,Beastie Boys.

GURU POPE
(Francja/Meksyk)
Saksofonista i entuzjasta muzyki dub i reggae. Ostanie miesiące spędził udzielając się na meksykańskiej scenie. Ma na swoim koncie wiele występów z takimi składami jak Kaliste Dub czy Black Fury of Dub. Jego saksofonowe popisy można było usłyszeć na sesjach wielu soundsystenów, w tym Bass Revelation Soundsystem.
W Meksyku udzielał się też w zaangażowanej kapeli Tleyana Sound, z którą nieśli rewolucyjny przekaz.

KASPA ISAAC
Kaspa Isaac z Pabianic zrobi wam muzykę dętą do dubu i z wszystkiego. Energię czerpie z korzeni które pulsują basem, a brzmienia od takich muzyków jak Rico Rodriguez, Augustus Pablo i tych wszystkich których instrument słychać na waszych ulubionych płytach od lat 60 do dziś.
Rozwiniemy trochę myśl tego basu seen!

JAH LOVE SOUNDSZSTEM
#WarsawDubStyle
https://jahlovesoundsystem.bandcamp.com/
Mamy mnóstwo nowych płyt i nie zawahamy się ich użyć!
————————————————————————————-
Zapraszamy wszystkich bez względu na płeć, kolor skóry, orientację seksualną, poglądy polityczne, czy przynależność narodową!

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted