Jabbadub “Full Dub Day” – nowe wydawnictwo Paproota.org

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Miło nam poinformować, że internetowy label Paproota.org dorobił się kolejnego wydawnictwa w swojej ofercie. Całkiem niedawno wydał on bowiem nową epkę- Jabbadub- Full Dub Day. Płytę swoim patronatem tradycyjnie już objął portal dubmassive.org. Zapraszamy do ściągania i słuchania! Płyta dostępna na stronie wydawnictwa pod adresem www.paproota.org

“Za pewne niejeden z nas ma już dość słuchania na okrągło, proponowanej w mediach komercyjnych tzw. ‘muzyki’. Nie dość, że brzmi ona tak samo, to potrafi wpłynąć na ludzki umysł do tego stopnia, że ten zamiast odkrywać i poznawać nowe, zostaje uwięziony w sidłach jednostajnych dźwięków. Naprzeciw takiemu stanowi rzeczy wychodzą ci, którzy od rana do nocy poszukują i poszerzają swoje muzyczne horyzonty, świecąc przykładem dla obecnych, lub niedoszłych ofiar oklepanych melodii. Pełny dubu dzień, taki tytuł nosi nowa EPka zgorzeleckiej formacji Jabbadub. Jest to siedem spójnych, a zarazem odmiennych stylowo utworów. Niektóre z nich można było usłyszeć podczas koncertów, ale są tu również produkcje, które poraz pierwszy wystawiamy na światło dzienne. Za całość produkcji odpowiada Dino Dub; wokal RasDush oraz gościnnie Diana Levi. Oto przed wami długo oczekiwany powiew świeżości na każdy dzień tygodnia, gorący czy mroźny, długi czy najkrótszy.”

Posted by King_DuBear