Dub To Jungle! // 18.01.2014 // Katowice

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

dubtojungleZapraszamy na pierwszą (i nie ostatnią) imprezę z cyklu DUB TO JUNGLE. Juz 18go stycznia bedziecie mieli okazję doświadczyć klasycznych jak i zuepłnie nowych numerów puszczanych wprost z winylowych płyt. 18go stycznia wpadną chłopaki z Mystical BattaLion (Chrzanów/Kraków) wraz ze swoją selekcją, oraz pierwszy raz wspólnie zagra kolektyw People Choice Dub, ktory ma nadzieje zaszczepić jamajskie basy w sercach ślązaków. Nie zabraknie również rasty i jego wicked massive jungle !
Wpadnijcie uczestniczyć w tej dubowej misji, big up !

zagrają:

>>People Choice Dub (Górny Śląsk)

Musiało przestać dymić wiele kominów hut i wiele węgla opuścić kopalniane szyby by dwóch samotnych dub-owych wojowników weszło na hałde i zaczęli razem na Górnym Śląsku rozprzestrzeniać dub. Choć Bedi już od 2010 roku próbuje szerzyć dubowa kulturę poprzez oragnizowanie imprez a także współtworzenie strony dubmassive.org, dopiero w sierpniu 2013 roku napotkał szalonego dreadloka Illmindmuzik z którym postanowił wybudzić Górny Śląsk z letargu. Dub dla nich to tłusty bas, przestrzeń, medytacja i okazja do tego by przemasować kręgosłup i wywrócić flaki do góry nogami, by następnego dnia z nową energią stawiać czoła szarej rzeczywistości. Jeśli tak jak oni wybierasz DUB musisz zobaczyć to na własne oczy i przede wszystkim usłyszeć.

>>Mystical BattaLion (Chrzanów/Kraków)

Jesteśmy oddziałem wojowników szerzących pozytywny i świadomy przekaz kulturowo-światopoglądowy, uzbrojonych w mobilny sound system o mocy ok 4 kW wspierany tworzonymi przez nas efektami dźwiękowymi jak np. dub syreny czy własna wersja efektu Coron. Za amunicję służy nam selekcja bogata w głębokie DUB-wibracje, własne produkcje muzyczne oraz błogosławieństwo JAHJAH RastafarI!
soundcloud:
https://soundcloud.com/symeonarizal

>>Rastaman Jungle selection (Górny Śląsk)

I&I Give Thanks And Praise Until To The Most I, His Imperial Majesty Haile Selassie I, Jah! Rastafari!

Wstęp Free !

FB: https://www.facebook.com/events/571579036244520/580194145383009

C4katowice

ul. Wojewódzka 26A, Katowice

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted