Kultura Bassu #7 – Dubseed Sound System // 06.06.2014 // Bydgoszcz

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

kulturabassuKultura Bassu – Całonocna sesja Roots & Culture , Dubwise na nagłośnieniu 28 KW !!!

Ruff Puff Sound System zaprasza na siódmą edycje Kultury Bassu – cykliczną imprezę poświęconą niskim częstotliwością Tym razem do klubu Estrada zapraszamy Dubseed Sound System z Krakowa .

Info :
DUBSEED SOUNDSYSTEM / Kraków
Dubseed to dj i promotor, organizator cyklicznych imprez „Dub Temple”, których to odbyło się kilkadziesiąt edycji. Od kilku lat silnie zaangażowany w krakowską scenę reggae dub i dubstep, gdzie zdołał wyrobić sobie silną pozycje oraz zyskać stałą publiczność. Jak do tej pory udało mu się ściągnąc do Krakowa i gościć na swoich sesjach wielu czołowych dj’s/producentów i soundsystemów z zagranicy (m.in. Iration Steppas, King Shiloh, O.B.F, Paul Fox, Vibronics, Dubkasm, Bush Chemists, Jah Free, King Alpha ) oraz praktycznie całą polską czołówkę artystów związanych ze sceną dub i dubstep. Od dłuższego czasu konsekwentnie rozbudowuje swój zestaw nagłośnienia – obecnie moc soundsystemu to 30kW RMS! – dubwise no compromise!
Prezentowane przez niego sety to głównie mieszanka UK dubu oraz dubstepu w medytacyjnym dubowym klimacie. Większość jego muzycznej drogi związana jest z reggae dubem, fascynacją dubowym brzmieniem UK Roots i brytyjską sceną sound systemową. W znacznym stopniu zagłębił się również w bezkompromisowe brzmienia dubstep co można usłyszeć w jego setach oraz odczuć w pasji animowania krakowskiej sceny.

Dodatkowe wsparcie zapewnią :

Ruff Puff Sound System ( Jr . Greg , Sebb, Bulet , Suchy )
Yang ( Error Sound System )
Trietiak ( Altimejt Bancz )
Blackout Sound

Wstęp – 10 pln
Start – 21 :00

https://www.facebook.com/DubseedSoundSystem?fref=ts
http://www.facebook.com/dubtemplekrakow
https://www.facebook.com/pages/Ruff-Puff-Sound-System/169037936478171?fref=ts
https://www.facebook.com/altimejt.bancz?fref=ts
https://www.facebook.com/pages/ErrorSoundSystemAHF/209005812472003?fref=ts
https://www.facebook.com/dubmassive.org?fref=ts

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted