Nowości od Mungos Hi Fi – Charlie P, Blackout JA, Mr. Williamz

Mungo’s Hi Fi to bardzo aktywny skład. Niedługo po opublikowaniu albumów z remixam (http://dubmassive.org/tag/mungos-hi-fi) prezentują nam kolejne wydawnictwa.

SCOBLP005_back_500

Zacznijmy od LP, na którym szkocka załoga spotyka świetniego raggamuffinowego i soundsystemowego wojownika – Charlie P. Po całej masie singli i różnych kolaboracji przyszedł czas na pełne wydawnictwo tego młodego i utalentowanego wokalisty, który rozpoczął swoją muzyczną podróż już we wczesnym dzieciństwie.

Ten pokazowy album przedstawia zarówno Mungo’s jak i Charliego P z ich najlepszej strony. Klaszyczne i współczesne klimaty reggae/dancehall, współczesne dźwięki basowej muzyki i dubstepowe rytmy, wszystko opatrzone śpiewem, deejayingiem i szybkimi nawijkami. Ogień na parkietach gwarantowany.

https://soundcloud.com/scotchbonnetrecords/sets/mungos-hi-fi-ft-charlie-p-you
Kolejne wydawnictwa to 7” płyty także z utalentowanymi wokalistami na digitalowych riddimach: Mr Williamz śpiewa na riddimie G20 a Blackout JA na znanym już dobrze riddimie Imitators.

https://soundcloud.com/scotchbonnetrecords/mungos-hi-fi-give-thanks-to-jah-ft-mr-williamz

https://soundcloud.com/scotchbonnetrecords/mungos-hi-fi-freedom-come-ft-blackout-ja

Wszystkie wydawnictwa opórcz wersji na winylu są także dostępne w formatach cyfrowych – sprawdźcie sklep Mungosów na ich stronie.

Linki:

www.scotchbonnet.net

 

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted