Dub To Jungle! // 18.01.2014 // Katowice

dubtojungleZapraszamy na pierwszą (i nie ostatnią) imprezę z cyklu DUB TO JUNGLE. Juz 18go stycznia bedziecie mieli okazję doświadczyć klasycznych jak i zuepłnie nowych numerów puszczanych wprost z winylowych płyt. 18go stycznia wpadną chłopaki z Mystical BattaLion (Chrzanów/Kraków) wraz ze swoją selekcją, oraz pierwszy raz wspólnie zagra kolektyw People Choice Dub, ktory ma nadzieje zaszczepić jamajskie basy w sercach ślązaków. Nie zabraknie również rasty i jego wicked massive jungle !
Wpadnijcie uczestniczyć w tej dubowej misji, big up !

zagrają:

>>People Choice Dub (Górny Śląsk)

Musiało przestać dymić wiele kominów hut i wiele węgla opuścić kopalniane szyby by dwóch samotnych dub-owych wojowników weszło na hałde i zaczęli razem na Górnym Śląsku rozprzestrzeniać dub. Choć Bedi już od 2010 roku próbuje szerzyć dubowa kulturę poprzez oragnizowanie imprez a także współtworzenie strony dubmassive.org, dopiero w sierpniu 2013 roku napotkał szalonego dreadloka Illmindmuzik z którym postanowił wybudzić Górny Śląsk z letargu. Dub dla nich to tłusty bas, przestrzeń, medytacja i okazja do tego by przemasować kręgosłup i wywrócić flaki do góry nogami, by następnego dnia z nową energią stawiać czoła szarej rzeczywistości. Jeśli tak jak oni wybierasz DUB musisz zobaczyć to na własne oczy i przede wszystkim usłyszeć.

>>Mystical BattaLion (Chrzanów/Kraków)

Jesteśmy oddziałem wojowników szerzących pozytywny i świadomy przekaz kulturowo-światopoglądowy, uzbrojonych w mobilny sound system o mocy ok 4 kW wspierany tworzonymi przez nas efektami dźwiękowymi jak np. dub syreny czy własna wersja efektu Coron. Za amunicję służy nam selekcja bogata w głębokie DUB-wibracje, własne produkcje muzyczne oraz błogosławieństwo JAHJAH RastafarI!
soundcloud:
https://soundcloud.com/symeonarizal

>>Rastaman Jungle selection (Górny Śląsk)

I&I Give Thanks And Praise Until To The Most I, His Imperial Majesty Haile Selassie I, Jah! Rastafari!

Wstęp Free !

FB: https://www.facebook.com/events/571579036244520/580194145383009

C4katowice

ul. Wojewódzka 26A, Katowice

Posted by yarecki

writer @ dubmassive.org # selecta @ Steppa Warriors Steppa Warriors # Dub and sound system addicted