Podwójne uderzenie Reggae Roast

RR024_-_ArtworkEkipę Reggae Roast znacie już dobrze dzięki naszym recenzjom http://dubmassive.org/en/search/reggae+roast. Tym razem prezentuejmy dwa wydawnictwa od tej bardzo aktywnej załogi.

EP „Flava” z Brother Culture to naturalne następstwo po tym, jak ich wspólny kawałek „Soundsystem” zrobił niezły szum na soundsystemowych arenach. Składa się ona z 5 mocnych kawałków, gdzie digital miesza z cięższymi dubowymi rytmami, a Brother Culture potwierdza, iż jest jednym z najlepszych soundsystemowych nawijaczy.

https://soundcloud.com/reggaeroast/sets/reggae-roast-the-flava-ep-feat-brother-culture

Drugie wydawnictwo to totalna 7” petarda z Kenny Knotsem & Conscious Sound. Reggae Kawałek który ukazał się nakładem brygady RR to „Watch How The People Dancing”, soundsystemowy hit i klasyk z lat 80. Kenny’ego Knotsa, który nagrał dla Unity Sounds.
Tym razem zwiększono tempo zarówno rytmu, który opiera się na kolejnym klasyku – tym razem hip-hopowym Dr Dre „Next Episode”. Niech nikt nie ma obaw, Dougie tak przerobił rytm, że jest on dubowy a najlepiej określają tą produkcje słowa cyfrowy styl wagi ciężkiej, killer bez dwóch zdań!

https://soundcloud.com/reggaeroast/sets/kenny-knots-conscious-sound-watch-how-the-people-dancing